Nasze realizacje

Przedstawiamy kilka spośród naszych realizacji. Należą do nich: stojaki reklamowe, antyramy podświetlane, antyramy na plakat, ekspozytory, potykacze, bilonownice, meble sklepowe, stojaki na ulotki.

antyrama na plakat antyrama na plakat podświetlana antyrama na plakat podświetlana (2) antyrama na plakat z podświetleniem krawędziowym antyrama na ulotki antyrama na ulotki A4 Ekspozytor firan Ekspozytor na baterie Ekspozytor obrotowy Ekspozytor obrotowy na ksążki dla dzieci Ekspozytor z plexi ekspozytor z plexi (2) Lampa aluminiowa - oświetlenie centrum handlowego prezenter walizka stojak kartonowy stojak kartonowy (2) stojak kartonowy (3) stojak na banany stojak na kwiaty stojak na kwiaty (2) Stojak na słodycze stojak na słodycze (2) stojak na ulotki stojak na ulotki (2) stojak termoformowany na ulotki Szafka na nici i lamówki bilonownica Ekspozytor na kupony lotto Ekspozytor na kupony lotto 2 potykacz Stojak na bieliznę termoaktywną Stojak na czekolady Stojak na banany Stojak na cukierki Nadstawka regału Reklama magnetyczna ekspozytor na kuchenki gazowe ekspozytor na kuchenki gazowe ekspozytor na kuchenki gazowe Stojak na czekolady Wyposażenie drogerii

Dlaczego my?

Szczycimy się kilkoma własnymi patentami, które zostały wykorzystane do promocji swoich usług przez duże instytucje krajowe. Wiele naszych wyrobów trafia na rynek skandynawski a także do krajów Unii Europejskiej.

Pracujemy z zaangażowaniem i pasją. Doceniają to nasi kluczowi klienci, a także przekonują się o tym nowi , którym chętnie pomagamy.

Miło nam będzie również współpracować z Państwem

Dortech. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Regionalne-firmy